BUK762R6-60E,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK762R6-60E,118
JLCPCB Part #
C549835
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10.17nF 120A 140nC@10V 2.6mΩ@10V 324W 4V 60V D2PAK MOSFETs ROHS