BUK762R6-40E,118
MFR.Part #
BUK762R6-40E,118
JLCPCB Part #
C549834
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 107nC@10V 2.2mΩ@10V 263W 3V 40V 5.35nF 668pF D2PAK MOSFETs ROHS