BUK761R6-40E,118
MFR.Part #
BUK761R6-40E,118
JLCPCB Part #
C549828
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11.34nF 120A 145nC@10V 349W 40V 4V D2PAK MOSFETs ROHS