BUK7611-55A,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7611-55A,118
JLCPCB Part #
C549822
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 166W 290pF 3.093nF 55V 75A 9mΩ@10V D2PAK MOSFETs ROHS