BUK7510-55AL127
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7510-55AL127
JLCPCB Part #
C3280715
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.18nF 10mΩ@10V 124nC@10V 300W 4V 55V 6.28nF 75A 770pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS