BUK7509-55A,127
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7509-55A,127
JLCPCB Part #
C5956013
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 211W 3.271nF@25V 4V 55V 62nC@0V 75A 9mΩ@10V TO-220AB MOSFETs ROHS