BUK7507-30B,127
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7507-30B,127
JLCPCB Part #
C5956009
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 157W 2.427nF@25V 30V 36nC@10V 75A 7mΩ@10V TO-220AB MOSFETs ROHS