BUK7108-40AIE,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7108-40AIE,118
JLCPCB Part #
C6132874
Package
SOT-426
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 221W 3.14nF@25V 40V 4V 75A 84nC@10V 8mΩ@10V SOT-426 MOSFETs ROHS