BUK6D81-80EX
MFR.Part #
BUK6D81-80EX
JLCPCB Part #
C549799
Package
DFN-6-MD(2x2)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 14.9nC@10V 18.8W 2.7V 26pF 504pF 80V 81mΩ@10V 9.8A DFN-6-MD(2x2) MOSFETs ROHS