BUK6213-30C,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK6213-30C,118
JLCPCB Part #
C5604642
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.108nF 14mΩ@10V 19.5nC@10V 2.8V 30V 47A 60W DPAK MOSFETs ROHS