74LV14PW,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
74LV14PW,118
JLCPCB Part #
C131313
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 1 1.4V~3.85V 12mA 12mA 15ns@3.3V,50pF 1V~5.5V 200mV~500mV 4.3V~4.5V 40uA 6 74LV Schmitt trigger 噪声抑制功能 TSSOP-14 Inverters ROHS