74AHC1G32GW-Q100,1
MFR.Part #
74AHC1G32GW-Q100,1
JLCPCB Part #
C554300
Package
TSSOP-5-1.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5V、2.1V、3.85V 1.9V~2V、2.9V~3V、4.4V~4.5V 100mV、100mV、100mV 2 2V~5.5V 40uA 500mV、900mV、1.65V 7.5ns@5V,50pF 74AHC OR Gate TSSOP-5-1.3mm Logic Gates ROHS