MF52A502F3470 (A1)
MFR.Part #
MF52A502F3470 (A1)
JLCPCB Part #
C72411
Package
Plugin,P=1.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.7mm 2mW/℃ 3470K 3640K 50mW 5kΩ 7s ±1% ±1% 插件,P=1.7mm NTC Thermistors ROHS