CMFA 103F3950
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
CMFA 103F3950
JLCPCB Part #
C2889049
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 10kΩ 1mW/℃ 310uA 3950K 3987K 5s ±1% 0603 NTC Thermistors ROHS