URB2412YMD-30WR3
Extended
Manufacturer
NYBOXING
MFR.Part #
URB2412YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C26159235
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10.16mm 100mVp-p 12V 2.5A 25.4mm 25.4mm 300kHz 30W 80% 9V~36V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS