URB2412YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
NYBOXING
MFR.Part #
URB2412YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C26159232
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 10W 12V 300kHz 80% 830mA 9V~36V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS