BUK754R0-55B,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK754R0-55B,127
JLCPCB Part #
C7091963
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 300W 4V 4mΩ@10V 55V 6.776nF 75A 86nC@10V TO-220AB MOSFETs ROHS