MPE1000J22300000000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MPE1000J22300000000
JLCPCB Part #
C314388
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 22nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS