MPE0630K15300000000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MPE0630K15300000000
JLCPCB Part #
C314380
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS