MP10310K47400000000
MFR.Part #
MP10310K47400000000
JLCPCB Part #
C314411
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS