MMX0450K47400000000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MMX0450K47400000000
JLCPCB Part #
C314249
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 450V 470nF ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS