MMT0100J22400000000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MMT0100J22400000000
JLCPCB Part #
C314420
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 220nF ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS