MMC0630K68400000000
MFR.Part #
MMC0630K68400000000
JLCPCB Part #
C359284
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 680nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS