MMC0630K47400000000
MFR.Part #
MMC0630K47400000000
JLCPCB Part #
C359285
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 470nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS