PG7A10BK
Extended
Manufacturer
NIKO Semicon
MFR.Part #
PG7A10BK
JLCPCB Part #
C2974784
Package
DFN-5(4.9x5.9)
Description
-55℃~+175℃ 10.2mΩ@4.5V 100V 100W 23pF 370pF 3V 4.239nF 78nC@10V 79A DFN-5(4.9x5.9) MOSFETs ROHS