NVT015N10C
Extended
Manufacturer
NH
MFR.Part #
NVT015N10C
JLCPCB Part #
C7427708
Package
TO-220-3L
Description
1 N-channel 100V 15A 250pF@50V 2V 6nC@50V 75mΩ@10V TO-220-3L MOSFETs ROHS