HBR20200YS
Extended
Manufacturer
NH
MFR.Part #
HBR20200YS
JLCPCB Part #
C7428010
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 180A 1uA@200V 200V 20A 930mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS