BZT52B6V2S
Extended
Manufacturer
NH
MFR.Part #
BZT52B6V2S
JLCPCB Part #
C7427955
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10Ω 150Ω 200mW 3uA 6.08V~6.32V 6.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS