BZT52B4V3
Extended
Manufacturer
NH
MFR.Part #
BZT52B4V3
JLCPCB Part #
C7427948
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3uA 4.21V~4.39V 4.3V 500mW 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS