NX1255GB-6.144000MHZ
Extended
Manufacturer
NDK
MFR.Part #
NX1255GB-6.144000MHZ
JLCPCB Part #
C6134306
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-10℃~+70℃ 120Ω 12pF 6.144MHz ±50ppm ±50ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS