NX1255GB-20.000000MHZ
Extended
Manufacturer
NDK
MFR.Part #
NX1255GB-20.000000MHZ
JLCPCB Part #
C1987158
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-10℃~+70℃ 12pF 20MHz 50Ω ±50ppm ±50ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS