NX1255GB-12.288000MHZ
Extended
Manufacturer
NDK
MFR.Part #
NX1255GB-12.288000MHZ
JLCPCB Part #
C5702373
Package
SMD
Description
-10℃~+70℃ 12.288MHz 12pF 50Ω ±50ppm ±50ppm SMD Crystals ROHS