LRAM12CJTR045
MFR.Part #
LRAM12CJTR045
JLCPCB Part #
C7436313
Description
1W 45mΩ Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS