UWS-15/3-Q12N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UWS-15/3-Q12N-C
Description
1 15V 2.25kV 3.3A 50W 91% 9V~36V - Isolated Power Modules ROHS