UEI15-150-Q48N-C
MFR.Part #
UEI15-150-Q48N-C
JLCPCB Part #
C7136701
Description
1 1.1A 15V 15W 18V~75V 2.25kV 85.3% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS