UEI15-120-Q12P-C
MFR.Part #
UEI15-120-Q12P-C
JLCPCB Part #
C5814885
Description
1 1.3A 12V 15W 2.25kV 84.5% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS