UEI15-120-Q12N-C
MFR.Part #
UEI15-120-Q12N-C
JLCPCB Part #
C6305181
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3A 1000uF 110mVp-p 12V 15W 15mA 2.25kV 24.4mm 27.9mm 340kHz 36V 8.1mm 84.5% Open type Regulated type Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery、Synchronous rectification control DIP-6 Isolated Power Modules ROHS