UEI15-033-Q12N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UEI15-033-Q12N-C
JLCPCB Part #
C7136699
Package
DIP-6
Description
1 15W 2.25kV 3.3V 4.5A 89% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS