TZC3P300A110R00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZC3P300A110R00
JLCPCB Part #
C107707
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
-25℃~+85℃ 0%~+50% 100V 300@1MHz 6.5pF~30pF SMD,4.5x3.2mm Trimmers, Variable Capacitors ROHS