TZB4Z100EA10B00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZB4Z100EA10B00
Description
-25℃~+85℃ 100V 3.2mm 3pF~10pF 500@1MHz - Trimmers, Variable Capacitors ROHS