TZ03R300E169B00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZ03R300E169B00
Description
-25℃~+85℃ 100V 5.2pF~30pF 5.3mm 500@1MHz - Trimmers, Variable Capacitors ROHS