PRG18BB470MB1RB
MFR.Part #
PRG18BB470MB1RB
JLCPCB Part #
C440258
Description
0.95mm 0.95mm 1.75mm 24V 29mA 47Ω 61mA 630mA 0603 Resettable Fuses ROHS