PRF18BE471QB5RB
MFR.Part #
PRF18BE471QB5RB
JLCPCB Part #
C341811
Description
-20℃~+110℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 32V 470Ω ±50% 0603 PTC Thermistors ROHS