PRF18BB471QB5RB
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
PRF18BB471QB5RB
JLCPCB Part #
C152555
Package
0603
Description
-20℃~+140℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 32V 470Ω ±50% 0603 PTC Thermistors ROHS