OKY-T/10-D12N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
OKY-T/10-D12N-C
Description
1 10A 750mV~5.5V 8.3V~14V 94.5% - DC-DC Power Modules ROHS