NPH10S2412EIC
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NPH10S2412EIC
JLCPCB Part #
C6134661
Package
DIP-6
Description
1 1.5kV 10W 12.1V 18V~36V 830mA 86% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS