NFM21CC223R1H3D
MFR.Part #
NFM21CC223R1H3D
JLCPCB Part #
C86148
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-55℃~+125℃ 22nF 2A 30mΩ 50V ±20% SMD-4P,2x1.2mm Feed Through Capacitors ROHS