NFM21CC102R1H3D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NFM21CC102R1H3D
JLCPCB Part #
C113153
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-55℃~+125℃ 1A 1nF 300mΩ 50V ±20% SMD-4P,2x1.2mm Feed Through Capacitors ROHS