NFE61PT472C1H9L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NFE61PT472C1H9L
JLCPCB Part #
C79933
Package
SMD-3P,6.8x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 2A 4.7nF 50V SMD-3P,6.8x1.6mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS