MYMGK1R820ERSR-HD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MYMGK1R820ERSR-HD
Description
1 20A 700mV~1.8V 87.8% 8V~15V Short Circuit Protection、Overheat protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、Programmable output voltage - DC-DC Power Modules ROHS